SOCİPS
SOCİPS
Sektör:  Fast food
Kuruluş Yılı:  2009
Toplam Çalışan Sayısı :  5
Merkez Ülke:  
Şube Sayısı:  
Fİrma Tanıtımı : Dünya mutfağının vazgeçilmez lezzeti patatesin Belçika Usulü ile pişirilerek kağıt külahta sıcacık servis ile sunulması konsepti artık SOCİPS ile Türkiye’de. Aperatif/Hafif yemek olarak her yaşta tüketiciye hitap eden SOCIPS, kent yaşam temposuna uyumlu bir beslenme şekli olarak insan hareketlerinin yoğun olduğu ana arter cadde ve bulvarlarda SOCİPS Shop’lar ve AVM, Sahil şeritleri, Otogar, Havalimanı gibi insan hareketlerinin yoğunlaştığı bölgelerde SOCİPS Kiosklarla tüketicisi ile buluşacaktır. SOCİPS, külahta patates cipsi konsepti ile gıda alanında yatırım yapmak isteyen girişimciler için çok cazip, saygın ve yüksek getirili, dünyada çok yaygın olan ancak ülkemiz için yepyeni, farklı bir bayilik ve yatırım alanı yaratmıştır.
Bayilik Şartları:  SO CİPS Shop projeleri ana caddelere cephesi olan, (6-25) m2 işyerleri için tatbik edilebilmekte ve işyerlerinde aspiratör montajına uygun baca (havalandırma) bölümü mevcut olması önemli bir ayrıntıdır. Kiosklar ise AVM’ler, müsabaka bölgeleri, dinlenme alanları gibi insan yoğunluğu bulunan bölgelerde (4-8) m2 alana sahip olup açık alanlarda kurulması öncelikle tercih edilmektedir.
Bayilik Paketinin İçeriği:  Projelendirme, Altyapı, Dekorasyon, Tabela ve logo uygulamaları, Ekipman tedariki, Donatım, Görsel desteği ve dökümantasyon, Eğitim
Bayilik Verilecek İller: Türkiye
Yatırım Maaliyeti:  8000-15000 USD
Ortalama Kar Marjı:  %200
Reklam Katılım Ücretleri:  
Gelirden Pay:
Ek Hususlar:  
İlgili Kişi: Mümtaz Yiğit
Adres:  İnönü c. 351/31 Hatay İzmir
Telefon: 0.232.2313407
Faks:  
Web Sitesi:  www.socips.com